Informacje o ASF

ASF: Kontrola czystości pojazdów...
Filmy o ASF

Czas oczekiwania na granicach

Aktualności na stronie wetgiw.gov.pl

E-PUAP
Logo Ministerstwa Rolnictwa
Logo Komisji Europejskiej

Warunki korzystania z serwisu internetowego griwkor.pl

Graniczny Inspektorat Weterynarii w Koroszczynie prezentuje serwis w takiej formie, w jakiej jest on opublikowany. Przeznaczony jest on wyłącznie do Twojego prywatnego użytku. W związku z czym może być on wykorzystywany jedynie do celów informacyjnych.

Materiały prezentowane w serwisie mogą być niedokładne i zawierać błędy. Graniczny Inspektorat Weterynarii w Koroszczynie nie gwarantuje poprawności, kompletności oraz dokładności materiałów i nie przyjmuje odpowiedzialności za rzetelność jakiejkolwiek porady, opinii, oświadczenia czy innych informacji wyświetlanych lub rozpowszechnianych w serwisie. Korzystając z serwisu potwierdzasz, że każde działanie oparte na treści serwisu podejmujesz wyłącznie na własne ryzyko.

Prezentowane informacje mogą zawierać błędy i nieścisłości i nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie ofertą orientacyjną.

Zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie i publikowanie materiałów pochodzących z serwisu internetowego w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody Granicznego Inspektoratu Weterynarii w Koroszczynie.

Niniejsza witryna internetowa może zawierać odnośniki do innych witryn internetowych. Graniczny Inspektorat Weterynarii w Koroszczynie nie udziela żadnych gwarancji co do kompetencji czy prawdziwości informacji zawartych w takim odnośniku, lub innych witryn internetowych połączonych z witryną griwkor.pl i przeglądanie ich odbywa się na ryzyko użytkownika witryny.

Graniczny Inspektorat Weterynarii w Koroszczynie zastrzega sobie prawo do dokonywania w dowolnym momencie zmian, modyfikacji, dowolnych fragmentów serwisu internetowego oraz niniejszych warunków w całości lub w części bez konieczności informowania o tym.

Jeśli nie zgadzasz się z postanowieniami niniejszej informacji, prosimy nie korzystaj z serwisu internetowego griwkor.pl